Proszę czekać, trwa ładowanie danych...
Rada Miasta Katowice / KOMISJA INFRASTRUKTURY I ŚRODOWISKA
7 Posiedzenie w dniu 16 września 2020, godz. 13:30, w videokonferencja
1.
Rozpoczęcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
2.
Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
3.
Informacja Prezydenta Miasta Katowice w sprawie realizacji edukacji ekologicznej za 2019 r.
4.
Polityka ochrony drzew w Katowicach.
Załączniki
skanowanie0184
5.
Korespondencja i sprawy bieżące:
1.
Odpowiedź na postulaty zgłoszone przez KSK Obsługa Nieruchomości w Katowicach (wniosek Komisji z dnia 22.07.2020 r.).
6.
Sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Katowicach na obszarach powiatów: będzińskiego, tarnogórskiego, olkuskiego, lublinieckiego, myszkowskiego, zawierciańskiego; m. Bytom, m. Chorzów, m. Dąbrowa Górnicza, m. Katowice, m. Mysłowice, m. Piekary Śląskie, m. Ruda Śl., m. Siemianowice Śl., m. Sosnowiec, m. Świętochłowice – za rok 2019.
Załączniki
spr NW KATOWICE
7.
Sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Bieruniu na obszarach powiatów: bieruńsko-lędzińskiego, chrzanowskiego, mikołowskiego, oświęcimskiego, pszczyńskiego oraz m. Jaworzno, m. Katowice, m. Mysłowice, m. Tychy – za rok 2019.
Załączniki
SPR NW BIERUN
8.
Sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Gliwicach na obszarach powiatów: gliwickiego, mikołowskiego, tarnogórskiego, strzeleckiego, rybnickiego; m. Bytom, m. Chorzów, m. Gliwice, m. Katowice, m. Piekary Śląskie, m. Ruda Śl., m. Świętochłowice, m. Zabrze – za rok 2019.
9.
Postulat z dnia 29.07.2020 r. mieszkanki dz. Dąb w sprawie zmiany przepisów dotyczących kontrolowania psów na terenie parków i innych miejsc ogólnie dostępnych dla mieszkańców Katowic.
10.
Projekt uchwały Rady Miasta Katowice w sprawie wprowadzenia Regulaminu korzystania z miejsc parkingowych A,B i C w Strefie kultury w Katowicach (skierowany na Platformę Konsultacji Społecznych w trybie art. 5 ust. 5 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w terminie od 08.09.2020 r. do 22.09.2020 r.).
11.
Wolne wnioski.
12.
Zakończenie posiedzenia.